Tanie bilety lotnicze Wizzair

Tanie bilety lotnicze Wizzair -

Warszawa – Anglia

Anglia to niezwykłe miejsce w Europie i na świecie. Jest to także fascynująca prowincja Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, która swoją historią daje przykład waleczności i otwartości na świat. Współcześnie jest największą częścią składową Królestwa, którą zamieszkuje około 80 procent ludności państwa. Jest to obszar, który fascynuje swoją wielokulturowością, wieloetnicznością i niespotykanymi nigdzie indziej zjawiskami. Jest to także najbogatszy obszar Wielkiej Brytanii.

Anglia to także ośrodek, który zamieszkuje znaczny odsetek ludności polskiej, która tam znalazła pracę i swoje miejsce na ziemi. Polacy tworzą tam Polonię, która rozwija nie tylko kulturę polską, ale także przyjaźnie współżyje z rodzimą społecznością Anglii. Współcześnie znajdują się tam trzy główne ośrodki komunikacji lotniczej umożliwiające podróż z Polski do Anglii. Są nimi port lotniczy w Londynie, Liverpoolu i Doncaster. Są to strategiczne ośrodki  komunikacyjne, bo właśnie tam żyje największy odsetek społeczeństwa polskiego zamieszkującego Wyspy. Tanie linie lotnicze oferują różne promocje oraz różny rozkład lotów, aby umożliwić szybką i tanią podróż między tymi państwami. Również tanie linie lotnicze Wizz Air posiadają w swojej ofercie ciekawe połączenia między stolicą Polski, Warszawą a tymi lotniskami. Praktycznie wszystkie loty odbywają się z lotniska imienia Chopina, a portami docelowymi są właśnie owe trzy angielskie lotniska.

Również ceny biletów nie są wysokie,  a jednocześnie posiadacze karty myWizz mogą otrzymać rabaty na przelot w jedną stronę. Rezerwacji biletu można dokonać w sposób on Line, który jest bardzo łatwy i szybki. Pierwszym krokiem w celu poprawnej rezerwacji taniego przelotu jest wybór miasta, z którego chce się lecieć i miasta docelowego. Następnie wybiera się opcję podróży, (to znaczy czy bilet ma być w jedną, czy w dwie strony) oraz decyduję się na konkretną datę i liczbę pasażerów. Ostatnim krokiem jest naciśnięcie „szukaj” i system wyszukuję odpowiednie połączenie między  portem lotniczym Warszawa – Anglia. W cenie biletu jest oczywiście bagaż podręczny, aczkolwiek można także zarezerwować sobie środek transportu z lotniska.